Hakkımızda

Rafkursan Sanayi Ticaret Ltd. Şti.olarak 2010 yılından bu yana siz değerli işletmelerin dar alanlarına geniş çözümler sunmaktayız. Farklı sektörlere vermiş olduğumuz hizmetlerimizde ister depolama isterse ürün tanıtımı amaçlı sistemler kurmaktayız. Geniş ürün yelpazemizde tüm ürünler en kaliteli malzemelerden üretilir ve ekonomik fiyatlarla müşterilerimize sunulmaktadır.

 

 

Rafkursan Sanayi Ticaret Ltd. Şti. olarak katma değerli çözümlerimizle fark yaratan hizmetler sunarak kaliteli ve güvenli sistemler ile sizlerin doğru adresi olmaya devam etmekteyiz. Raf sistemleri konusunda sektördeki gelişmeleri değişen tercihleri yakından takip eden ekibimiz, bu yönde çalışmalar yaparak her zaman müşterilerinin isteklerini karşılayabilmiştir. 

 

 

Kaliteli ve ekonomik ürünler sunmak için yola çıkan Rafkursan, hem dekoratif açıdan hem de kullanım açısından tatmin edici nitelikle ürünler ortaya koymaktadır. Keşif ve ön görüşme aşamasında firmanın ve hizmet verdiği sektörün ihtiyaçlarını en doğru şekilde analiz eden ekibimiz, buna göre düzenlemeler yapar. Marketler, mağazalar, lojistik firmaları, depolar, üretimhaneler ve daha birçok işletmede kullanılabilecek raf sistemleri istenilen ölçüde ve renkte yapılabilmektedir. 

 

 

Rafkursan Sanayi Ticaret Ltd. Şti.olarak sizlere bir telefon kadar yakınız İletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir. 

 

 

Eskişehir Rafkursan  İletişim Bilgileri

Adres : Emko Sanayi Sitesi B-5 Blok No : 2 / Odunpazarı / ESKİŞEHİR

Telefon : 0222 220 34 05 |

Gsm : 0532 175 34 05 
 

Görseller